Kasım Ayı Kültür Sanat Etkinlikleri

November Art And Culture Activities

| Kasım 2019


İşte Kasım! Ankara’nın kışı kucakladığı mevsim geldi çattı. Sert rüzgarın uğultusunun ve yağmur sesinin eksik olmadığı, yine bol koşuşturmalı bir ay bizleri bekliyor. Bu tempoda biraz da kendimize, arkadaşlarımıza veya ailemize zaman ayırmamız için Ankara boş durmuyor, birbirinden çeşitli etkinlere ev sahipliği yapıyor.

Muse 90401

Muse 90401 Tatbikat Sahnesi Ankara 11 Ekim 2019 biletleri.

Tek kişilik, müzikal tarzda bir oyun olan “Muse 90401” Ankara Tatbikat Sahnesi’nde !

Oyunun Konusu:
Sanat Gezegeni’nden dünyayaya gönderilmiş bir esin perisi olan “Muse”, Tolstoy, Shakespeare ve Leonardo Da Vinci’nin eserlerini yaratma süresinde onlara ilham vermek üzere görevlendirilmiştir. Lakin insan olma arzusu ile yanıp tutuşan Muse (esin perisi), Ustaların kadın karakterlerin yarattıkları finalleri değiştirmeye calişmış, bu nedenle ustalar tarafından Sanat Gezegeni’nin mahkemesine şikayet edilmiştir. Oyun “Muse” un mahkeme karşısında kendini savunması ile başlar. Muse’un en büyük arzusu insan olmak ve kendi eserini dünyaya bırakabileceği bir ustaya dönüşmektir. Acaba Muse’a  “Bir şans daha “ verilecek midir ?

 

Bilet/Ticket: https://www.biletix.com/etkinlik/Y6S25/ANKARA/tr

Mozarthaus Sanat ve Konser Evi Etkinlikleri

Mozarthaus Sanat ve Konser Evi Etkinlikleri  biletleri. 02 Kasım 28 Aralık

 

“Salon konseri” konseptiyle ortaya çıkan Mozarthaus Sanat ve Konser Evi, alışagelmiş konser deneyimine rakip olarak müziğin en yalın halini dinleyicilerine sunmayı hedefliyor.

Haftalık olarak düzenlenen klasik müzik konserlerinin yanısıra, açıklamalı klasik müzik dinletileri, müzikal ve film müziği akşamları, caz ve etnik müzik konserleri, atölyeler gibi farklı projeler de Mozarthaus’un etkinlik programında yer alıyor. Klasik müzik konserleri kapsamında ise resitaller, oda müziği konserleri ve şan dinletileri bulunmakta.

Bilet/Ticket: https://www.biletix.com/etkinlik-grup/209932975/ANKARA/tr

 

Halloween Party -If Performance Hall

2005 yılında “Gönül Adamları” ekibi tarafından yenilenen genç kadrosu, dekorasyonu ve ses-ışık sistemi ile IF Performance Hall, Ankara’ya özgün, kaliteli müzik ve yenilikçi bir eğlence kültürünü sunma hedefliyle yola çıkmıştır.

 

Tarih/Date: 8.11.2019

Saat/Time: 19:30

Mekan/Place: IF Performance Hall Ankara

 

Masterpiece Ankara

Masterpiece, Masterpiece Ankara Heykel - Ganesh Masterpiece Ankara 07 Kasım 2019 biletleri.

Ankara Tunalı Hilmi’deyiz. Etkinliğe ilişkin gerekli tüm malzemeleri biz sağlıyoruz. Sizin tek yapmanız gereken dilerseniz en sevdiğiniz içeceği alıp gelmek! Birlikte sanat konuşacağız, tablolar yapacağız ve çok eğleneceğiz.

Birbirinden farklı birçok resim ve heykel yapma etkinliği sunan Masterpiece’te yapmanız gereken tek şey bu seçenekler arasından katılmak istediğiniz etkinliği seçip biletinizi almak.

Bilet/Ticket: https://www.biletix.com/search/ANKARA/tr&searchq=masterpiece%20ankara%20#masterpiece%20ankara

Yazımızı beğendiniz mi?

Diğer Yazılarımıza Göz Atmak İster Misiniz?